اخبار


آغاز ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد از فردامعاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد در روزهای نهم و دهم آذرماه آغاز می‌شود.
 مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، گفت: ثبت نام از داوطلبان آزمون‌های دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی به ترتیب از روزهای یکشنبه 9 آذرماه و دوشنبه 10 آذرماه آغاز می‌شود.
وی در زمینه زمان برگزاری آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد گفت: آزمون دکتری تخصصی بهمن ماه برگزار می‌شود.
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد افزود:‌ داوطلبان برای ثبت نام در آزمون‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند از طریق پایگاه ثبت نام الکترونیکی معاونت سنجش به نشانی www.azmoon.org اقدام کنند.
وی با اعلام انتشار فهرست رشته محل‌های کارشناسی ارشد و دکتری آزاد اسلامی، افزود: فهرست رشته محل های دوره کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی در سال 94 از طریق سایت معاونت به نشانی www.azmoon.net منتشر شده است.
وی با اشاره به اینکه تعدادی رشته محل نیز در دست بررسی و تصویب نهایی قرار دارد، اظهار داشت: فهرست رشته محل‌های جدید متعاقبا اعلام می‌شود تا در صورت علاقه‌مندی نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام کنند.
علوی فاضل در پایان گفت: در آزمون دکتری تخصصی سال جاری به هر داوطلب امکان انتخاب یک رشته امتحانی در 20 واحد دانشگاهی و داوطلبان در مقطع ارشد نیز پس از انتخاب مجموعه امتحانی مجاز به انتخاب حداکثر 20 رشته/ محل متناسب با آن مجموعه هستند.