اخبار


اجرای طرح توانمندسازی دانشجویان مشروطی در دانشگاه علامهمعاون دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی از اجرای طرح مشاوره علمی و توانمندسازی دانشجویان مشروطی در مرکز مشاوره خبر داد.
دکتر رضا مراد صحرایی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان‌اینکه در مرکز مشاوره و بهداشت روان در سال جاری دو اقدام جدید انجام شد، افزود: مشاوره علمی برای اولین بار در سال جاری اجرا شد. باتوجه به اینکه دانشجویان در مقاطع تحصیلات تکمیلی درمورد انتخاب موضوعات پایان نامه خود احساس سردرگمی می‌کردند، خدماتی در حوزه مشاوره برای این دانشجویان ارائه کردیم تا بتوانند راحت‌تر موضوعات پایان‌نامه خود را انتخاب کنند.
وی افزود: این مشاوره رایگان است و دانشجویان می‌توانند به صورت فردی و گروهی از این مشاوره برخوردار شوند.
صحرایی تصریح کرد: همچنین طرح توانمندسازی دانشجویان مشروطی اول اسفندماه از سوی هیات رییسه به تصویب رسید و کمیته آن شکل گرفت که بر طبق آن دانشجویان به تفکیک مقطع، رشته و ورودی شناسایی می‌شوند تا دلایل مشروطی آنها را پیدا کنیم.
معاون دانشجویی دانشگاه علامه با اشاره به اینکه مرکز مشاوره ما از قدیمی‌ترین مراکز مشاوره کشور است که بیشتر به اعتبار گروه روان شناسی دانشگاه ماست، بیان کرد: مراکز مشاوره ما حداقل دو روز در هفته جلسه مشاوره برگزار می‌کند.