اخبار


جشن دانش آموختگی نخبگان دانشگاه شریف در برج میلادمراسم دانش آموختگی ۲۵۷۴ نخبه دانشگاه شریف، اردیبهشت‌ماه سال آینده در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم فارغ‌ التحصيلي دانش‏ آموختگان سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ دانشگاه صنعتی شریف با حضور فارغ التحصیلان، خانواده‌های آنان و اساتید دانشگاه روز جمعه ۱۱ اردیبهشت سال ۹۴، ساعت ۱۵ در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران، برگزار مي‌شود.
تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه در این دوره ۲۵۷۴ نفر است که از این تعداد ۹۸۳ نفر در مقطع کارشناسی، ۱۴۵۶ نفر در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۳۵ نفر در مقطع دکتری، فارغ التحصیل شده اند و تعداد کل فارغ التحصیلان دانشگاه تا پایان سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ در حدود ۴۳۳۹۴ نفر می‌باشد.
این مراسم با هدف قدرداني از مقام استاد و همزمان با هفته ی بزرگداشت مقام معلم از اساتيد برتر آموزشی دانشكده‌ها تقدیر می‌شود. همچنین به كليه فارغ‌التحصيلان مقطع دكتري و دانش آموختگان برتر هر دانشکده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هدايايی اهدا خواهد شد.
با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته تنها دانشجوياني که تا روز چهارشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ثبت نام خود را در سایت مراسم نهایی کرده باشند، مي‌توانند در این مراسم شرکت کنند. دانش آموختگان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به آدرسhttp://sutgc.sharif.ir مراجعه کنند.