اخبار


زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامیدکتر فرهاد حسین زاده لطفی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی در مصاحبه ای با خبرگزاری ایسنا زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد این دانشگاه را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسنا، به گفته حسین زاده لطفی؛ نتایج این آزمون از روز سه شنبه مورخ 23 شهریورماه بر روی وب سایت azmoon.com قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه ظرفیت های پذیرش براساس ممیزی های دقیق و قواعد علمی اعلام می شود، تصریح کرد: با توجه به توسعه تحصیلات تکمیلی در سالهای اخیر در دانشگاه آزاد اسلامی، شانس قبولی در محل موردنظر داوطلبان بسیار بالاست و عدالت آموزشی بومی در دانشگاه آزاد اسلامی محقق شده است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی افزود: داوطلبانی که در سایر دانشگاه ها نیز پذیرفته شده باشند و نتیجه قبولی آنها در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شود، با هیچ گونه محدودیتی از حیث ثبت نام مواجه نخواهند بود و می توانند با مراجعه به واحد دانشگاهی، ثبت نام نهایی خود را انجام دهند.
وی افزود: انتخاب دانشگاه نیز برای افرادی که اعلام آمادگی کرده اند، در نظر گرفته شده است. به این معنا که اگر داوطلبی در هیچ یک از کد رشته محل های انتخابی خود حائز نمره لازم نشده باشد، دانشگاه در یک کد رشته محل دیگر که داوطلب در آن حائز نمره قبولی شده، برای وی اعلام قبولی خواهد شد.
منبع : ایسنا