آخرین تغییرات آزمون کارشناسی ارشد 96

« اطلاعيه شماره (3) در مورد آزمون كارشناسي ارشد برق سال 96 »با توجه به آخرین پیگیری های انجام شده ظاهرا وقت دفترچه آزمون کارشناسی ارشد برق96 ،15 دقیقه افزایش پیدا کرده و مدت زمان آن 270 دقیقه شده است.
بنابراین داوطلبان و دانشجویان عزیز باید در ادامه راه برنامه ریزی خود را بر این اساس انجام دهند،ضمن اینکه شرایط آزمون های آزمایشی مدرسان شریف از آزمون 6 به همین شکل و مشابه آزمون اصلی می باشد.
مطابق با توصیه های قبلی به شما عزیزان بازهم تاکید می کنم بیشترین سرمایه گذاری برروی دروس ضریب 4 در هر گرایش و سپس دروس ضریب 3(ریاضیات و مدار) باشد و حتما سعی شود برروی تمام مباحث و تست ها تسلط کامل و کافی وجود داشته باشد و سپس در ادامه به ترتیب اولویت بسته به شرایط هر داوطلب دروس ضریب 2 مد نظر قرار گیرد.در ضمن داوطلبان از درس زبان انگلیسی غافل نباشند، حتی افرادی که پایه خوبی در این درس ندارند و سطح آنها متوسط رو به پایین است (تهیه فلش کارت زبان تخصصی برق تالیف دکتر یزدی[انتشارات مدرسان شریف]) می تواند کمک کننده خوبی در این درس باشد.
* لازم به ذکر است انتشارات مدرسان شریف برای نیمه دوم اسفند ماه به بعد کتابهای بانک تست(ریاضیات،مدارهای الکتریکی، ماشین الکتریکی و تحلیل سیستم های انرژی، الکترونیک و الکترونیک دیجیتال ، تجزیه و تحلیل سیستم ها) را جهت تسلط بیشتر دانشجویان برروی دروس اصلی (خصوصا دروس دارای ضریب 4و3)و بالابردن قدرت تست زنی آنها جهت کسب نتیجه مطلوب تر روانه بازار خواهد کرد.
پر واضح است که با توجه به تغییرات امسال سازمان سنجش بی شک دانشجویانی نتیجه مناسب تری نسبت به بقیه کسب خواهند کرد که تسلط بالاتری در درس های تاثیرگذار نسبت به سایر دوستان داشته باشند و تست بیشتری در آن دروس پاسخ داده باشند، تا بتوانند هم از زمان خود سرجلسه آزمون به خوبی استفاده کنند و هم به تعداد سوالات بیشتری در دروس مهم به درستی پاسخ صحیح دهند.

به امید موفقیت تک تک شما عزیزان

« اطلاعيه شماره (2) در مورد آزمون كارشناسي ارشد برق سال 96 - تعداد دفترچه ها،تعداد سوالات و همچنین زمان آزمون »

« اطلاعیه شماره (1) تغييرات آزمون كارشناسي ارشد برق 96 و توصيه‌هايي براي موفقيت در اين آزمون »

آنچه که کاربران سایت پرسیده اند

عباس فرحانی پور

عالی بود
خواهش می کنم

مهشید

باعرض سلام
ببخشید جناب مهندس من باتوجه به کلید سازمان سنجش غلط هام بیشتر در سوالات استدلال منطقی جیمته.تخمین رتبم باتوجه به جوابای شماخوب میاد ولی باتوجه به جوابای سنجش نه.وای نمیشه استادای برجسته ای مثل شماهم اعتراض کنن؟
سلام، قسمت غیر ریاضی GMAT هرساله با حاشیه روبروست و معمولا زیر بار نمی رود و نظر خود را اعمال می کند.موفق باشید

محسن محسنی

ممنون از شما بابت زحماتتون
خواهش می کنم.

مهدی

از چه طریقی باید نسبت به کلید اعلام شده اعتراض کرد؟
از طريق «سيستم پاسخگويي الكترونيكي» به سازمان ارسال نمايید.

مسعود

سلام استاد.
طبق نظر شما کلید سازمان سنجش در برخی از سوالهای استدلال منطقی جیمت غلط می باشد. آیا ممکنه سازمان سنجش کلید رو عوض کنه یا همین کلید رو ملاک قرار خواهند داد؟
سلام،معمولا متاسفانه در قسمت استدلال منطقی خیلی زیر بار غلط بودن سوال نمی روند.

سهیل

سلام
ببخشید سوال۴۵ جواب چی میشه اخر کلید یه چیز دیگه زده
چه رشته ای؟

احسان

از چه طریقی باید اعتراض مبنی بر غلط بودن سوال یا نادرستی کلید اعلام شده رو همون طور که مطرح کردید به سازمان سنجش منتقل کرد؟
از طريق «سيستم پاسخگويي الكترونيكي» به سازمان ارسال نمايید.

سللم.‌اقای نامی بابت کتاب ها و مشاوره عالی خیلی سپاسگذاری و ارزوی سلامتی بهروزی دارم‌براتون در تمام مراحل زندگی.... بنده ازمون مدیریت کسب و کتر شرکت کردم. خوب هم خونده بودم رتبم ۱۰۰ بود تو ازمون احر. ولی ریاضی کنکور سختر بود به نظرم! و جیمت قسمت حل مساله سخت بود ... ولی خیلی ها از سخت بودن درس زبان میگند.... نمیدونم.... ولی واسه من‌زبان نرمال و حتی اسون تر بود..... شایدم نتیجه بعدا میگه واقعا چطور زدم!!! ولی تا اونجایی که یادمه لغت نااشنا واسه من خیلی خیلی کم بود! و عیب سوالات زبان کم بود سوالات گرامر!!!! زیااااااد بودن ریدینگ بود!
سلام،ممنون از لطف شما.امیدوارم نتیجه دلخواهتان را بگیرید.

صادق

سلام این اعتراض ها که گفته شده باید چجوری انجام بشه؟چونکه در کلید اولیه فقط به یک گزینه اشاره شده و به گزینه دیگر هیچ اشاره ای نشده است .
در قسمتی هم که در سایت سنجش برای اعتراض گذاشته شده هیچ قسمتی برای اعتراض نیست!ممنون
سلام،باید از طريق «سيستم پاسخگويي الكترونيكي» به سازمان ارسال نمايید.

امید عابد

با سلام . کلید اولیه سوالات ۱۱۹ و ۱۲۰ الکترومغناطیس با پاسخی که شما منتشر کردید متفاوته. بنده خودمم هم به پاسخ شمارسیدم. به نظرتون امیدی به تصحیحش هست؟
سلام،حتما اعتراض کنید،امیدوارم تغییر دهند.

فرزاد

سلام.
استاددر سوالات زبان رشته مدیریت کسب و کار، کلید سازمان سنجش برای سوال ۱۹۴ اشتباه نیست ؟
سلام،این سوال جزو سوالات دارای ابهام است هم می تواند غلط باشد و هم خیر.

فرزاد

سلام
استاد تو مجموعه مدیریت کسب و کار، سوال ۱۳۰ ریاضی کلید سازمان سنجش اشتباه نیست ؟
سلام،بله.